Instalacje co - Dom i ogród dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Dom i ogród \ Instalacje co

 • www.srodowiskowe.pl â�� kolektory sĹ�oneczne, pompy ciepĹ�a, instalacje OZE, doradztwo Ĺ�rodowiskowe, instalacje solarne, raporty z oceny oddziaĹ

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.: 1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) Pompy ciepła; 3) Turbiny wiatrowe; 4) Fotoogniwa woltaiczne (PV, baterie słoneczne).

  http://www.srodowiskowe.pl


 • Kaloryfer - info

  Kaloryfery aluminiowe są jednym z rozwiązań stosowanych w układzie centralnego ogrzewania. Grzejniki aluminiowe to rozwiązanie trwałe i wydajne. Tutaj jednak bardzo trzeba uważać na kaloryfery aluminiowe produkowane w Chinach. Koniecznie kupujmy kaloryfery produkcji włoskiej lub hiszpańskiej.

  http://aluminiowe.ogrzewacze.com.pl


 • Kolektory próżniowe

  Kolektory słoneczne to rozwiązanie nowoczesne, tanie i mocno wspierane przez fundusz ochrony środowiska. Energia odnawialna to tematyk modna i wygodna. Kolektory próżniowe konkurują obecnie z kolektorami płaskimi. Jednak kolektory płaskie okazują sie lepsze niż kolektory próżniowe.

  http://prozniowe.ogrzewacze.com.pl


 • Kotły

  Piece centralnego ogrzewania najbardziej interesują nas w okresie zimowym. Występują jednak ciągle piękne, tradycyjne piece kaflowe. Jako pasjonat piecy kominkowych i pieców kaflowych opisuje najważniejsze związane z tą tematyka zagadnienia.

  http://tradycyjne.ogrzewacze.com.pl


 • Kaloryfery

  Grzejniki stalowe takie jak grzejniki Purmo powoli dominują na rynku. W zasadzie największa konkurencja dla nich są grzejniki miedziano aluminiowe Regulus. Nasza stronka opisuje właśnie grzejniki stalowe. Często używa się też nazwy kaloryfery. Z całą pewnością warto zapoznać się z ta tematyką.

  http://grzejniki-purmo.akcja.info


 • Piece na gaz

  Kotły gazowe w rejonach oddalonych od wydobycia węgla są bardzo popularne. Kotły czy tez piece gazowe są wygodne w eksploatacji. Największym ich plusem jest właśnie bardzo wygodna eksploatacja, która ogranicza się właściwie do corocznych przeglądów. Od czasu gdy zaczęły być sprzedawane w internecie ich ceny znacznie spadły.

  http://kotly-gazowe.akcja.info


 • Instalacje gazowe

  Piece grzewcze są najczęściej stosowane do ogrzewania domów jednorodzinnych. Piece mogą być gazowe lub na paliwa stałe. Kiedyś popularne były też piece na olej opałowy. Postaramy się opisać najpopularniejsze modele na rynku. W zależności od typu urządzenia możemy stosować nazwę kocioł lub piec. Swój urok mają tez piece kaflowe.

  http://piece.akcja.info


 • Kolektory solarne

  Kolektory słoneczne to temat z całą pewnością wart poruszenia. Energia odnawialna jest bardzo ważna dla naszej umęczonej planety. Kolektory słoneczne pozwalają nam na odzyskanie ciepła z energii jaka daje nam słońce. Rozróżniamy solary płaskie i solary próżniowe. Płaskie są lepsze dla naszego klimatu.

  http://solary.akcja.info


 • Kotły - dobór

  Kotły i grzejniki kupujemy teraz w internecie. W sieci jest najtaniej a my podpowiadamy gdzie warto kupić. Podpowiadamy także jak prawidłowo dobrać kocioł centralnego ogrzewania. Jakie warto wybrać grzejniki centralnego ogrzewania. Czy bojlery powinny być stalowe czy plastikowe. O tym właśnie przeczytasz w naszym serwisie.

  http://www.furgo.pl


 • Słoneczne

  Kolektory słoneczne to darmowa woda użytkowa latem. Solary to urządzenia pro-ekologiczne. Najważniejsze aby wybrać kolektory słoneczne płaskie. Próżniowe są mniej wydajne w skali całego roku biorąc pod uwagę nasz klimat. Jakie kolektory wybrać, jak je zamontować by nie stracić gwarancji. Takie informację znajdą Państwo w naszym serwisie.

  http://solarne.kominki-wodne.info<< [3] [4] [5] [6] [7] [8] >>

Historia Citroën

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark