Okulistyka - Zdrowie i uroda dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Zdrowie i uroda \ Okulistyka

 • Twój lekarz, portal medyczny - twojlekarz.pl - Baza lekarzy i porad medycznych

  Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji. Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów.

  http://www.twojlekarz.pl


 • Soczewki kontaktowe

  Sklep internetowy \"A&T\". Oferujemy m.in. wysokiej jakości soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki kontaktowe dwutygodniowe, soczewki kontaktowe miesięczne i kwartalne. Zapraszamy.

  http://www.soczewki-at.pl


 • Moje Oko

  Artykuły o jednym spośród najistotniejszych narządów naszego ciała jakim pozostaje narząd wzroku. Tutaj odnajdziesz dużo newsów odnoszących się do zagadnienia choroby oczu, przyczyny, jaskra, zaćma, ocena i terapia. Sekcja soczewki kontaktowe odpowie na jakiekolwiek zapytanie.

  http://www.mojeoko.pl


 • LASIK

  Oferujemy wykonywanie korekcji wad wzroku poprzez zastosowanie technik laserowych - LASIK. Laserowa korekcja wad wzroku polega na zastosowaniu lasera ekscimerowego do zmiany krzywizny przedniej części oka, czyli rogówki. Komputerowo sterowany laser generuje pulsacyjną wiązkę promieniowania UV o długości fali 193 nm. Przerywa ona połączenia pomiędzy

  http://www.wyrzykowski.pl


 • Centrum Okulistyczne - Elbląg

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Okulistyczne". Poradnia Okulistyczna. Poradnia Okulistyczna dla Dzieci. Od wielu lat zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób oczu. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą medyczną.

  http://centrum-okulistyczne.elblag.pl


 • Eskulap - Centrum Medyczne

  Witamy w Centrum Medycznym Eskulap. Jesteśmy wielospecjalistyczną przychodnią lekarską, która mieści się w centrum miasta Żary. Obecne konsultuje u nas 80 lekarzy różnych specjalności medycznych.

  http://www.eskulap-zary.pl


 • Salon optyczny Poznań

  Zapraszamy na całościowe badanie wzroku do Optical Center Oftal Koralewscy w Poznaniu. W oparciu o nie realizujemy wszelkie rodzaje okularów ? konstrukcje klasyczne (z zastosowaniem soczewek szklanych i plastikowych) oraz bardziej zaawansowane technologicznie soczewki indeksowane, asferyczne, progresywne, pryzmatyczne czy polaryzacyjne. Dbamy o to,

  http://www.optyk-koralewscy.pl


 • Soczewki kontaktowe

  Serwis mocny.eu to strona z artykułami tematycznymi na temat wszystkich głównych dziedzin życia ludzkiego. Teksty dotyczą między innymi życia rodzinnego i sportu, lecz mocny nacisk położony jest na sprawy związane z medycyną. Co oznacza, że najwięcej cennych informacji znajdą tu jednostki zainteresowane własnym zdrowiem - w szczególności ci, którzy

  http://mocny.eu


 • Gabinet okulistyczny N&M

  Gabinet okulistyczny prowadzący zarówno zaawansowane badania okulistyczne jak i profesjonalne zabiegi i operacje. Strona zawiera również przydatne wskazówki dla pacjentów jak należny przygotować się do zabiegu, operacji lub badania aby uzyskany wynik był jak najlepszy.

  http://gabinetokulistyczny-lodz.pl


 • RCMED - Rzeszowskie Centrum Medyczne, gabinet okulistyczny

  RCMED - Centrum Medyczne zajmujące się operacją zeza, operacją zaćmy, okulistyką dzieci i dorosłych, chirurgią dzieci. Zabiegi w ramach NFZ oraz prywatnie. W budynku jest również salon optyczny, gdzie można zdiagnozować wadę wzroku oraz dobrać oprawy okularowe.

  http://rcmed.pl[1] [2] >>

Historia Citroën

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark