Badania, diagnostyka - Zdrowie i uroda dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Zdrowie i uroda \ Badania, diagnostyka

 • Pracownia protetyczna Antodent Wrocław

  W oparciu o najnowsze technologie, materiały, wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności wyszkolonych techników oferujemy implanty, protezy oraz szklane podparcia. Antodent Wrocław.

  http://www.antodent.pl


 • Psychotesty, testy psychologiczne dla kierowców,Wrocław

  Badania wysokościowe muszą być wykonane przez pracowników którzy pracują powyżej 3 metrów wysokości i są przez to zagrożeni upadkiem Książeczka zdrowia obowiązuje nie tylko dla pracowników izby zatrzymań oraz gastronomi ale jest wymagana zgodnie z wykazem z szerokim wykazem prac ustalonych przez min Medycyna pracy dla pracowników budowlanych i br

  http://psychotestykierowcow.pl


 • Twój lekarz, portal medyczny - twojlekarz.pl - Baza lekarzy i porad medycznych

  Wybór lekarzy różnych specjalności, po specjalnościach, badaniach, profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji. Setki porad i artykułów medycznych pisanych przez lekarzy specjalistów.

  http://www.twojlekarz.pl


 • Audio-Med (Warszawa) - Aparaty słuchowe, sprzęt medyczny, badania słuchu, generatory szumów, wzmacniacz słuchu, niedosłuch, choroby słuchu, dobór aparatów słuchowych, audio service, phonak, oticon, be

  Oferujemy: wysokiej jakości aparaty słuchowe, generatory szumów, wzmacniacze słuchu oraz sprzęt medyczny firm: Audio Service, Phonak, Oticon, Bernafon, Siemens. Bezpłatne badania słuchu, dobór aparatów słuchowych - umowa z Narodowym Funduszem. Leczymy choroby słuchu, niedosłuch. Warszawa (Praga, Śródmieście - Centrum, Bródno, Żoliborz, Mokotów).

  http://www.audiomed.com.pl


 • Badanie Holtera

  Utrzymujący się zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi jest nieraz przyczyną wielu chorób Należy wiedzieć, iż znaczna liczba chorób bakteryjnych jest na ogół niełatwa do wyleczenia naturalnymi sposobami , w związku z tym wymaga konsultacji z lekarzem Rezultat jakiegokolwiek badania, nawet morfologii krwi, trzeba omówić z lekarzem specjalistą.

  http://www.holter.info.pl


 • Rezonans magnetyczny

  Nawet najlepsze leki albo najbardziej kosztowne zabiegi lecznicze nie mogą nam zastąpić codziennych ćwiczeń fizycznych i zbilansowanej diety Jeśli specjalista nie potrafi stwierdzić, czy dolegliwość jest spowodowana przez wirusy, czy przez bakterie, zleca przeprowadzenie rozmazu krwi.

  http://www.rezonansmagnetyczny.info.pl


 • Manometr

  Jeśli zdiagnozowano u nas groźną infekcję, powinno się zapytać lekarza bądź pacjentów w podobnej sytuacji o dobrych specjalistów interesujących się naszą dolegliwością oraz zasięgnąć wskazówek kilku niezależnych ekspertów Zbyt wysokie ciśnienie tętnicze może być oznaką groźnej infekcji.

  http://www.manometr.info.pl


 • Budowa i funkcje skóry

  Zazwyczaj kandydoza zaczyna się rozwijać od opanowania organów wewnętrznych organizmu a dopomagają jej w tym czynniki wewnętrzne oraz zewnętrzne.

  http://www.budowaifunkcjeskory.info.pl


 • Badania w ciąży

  Chociaż ciąża nie jest stanem patologicznym, każda kobieta spodziewająca się dziecka powinna stać się pod ciągłą opieką lekarza. Kuracja odchudzająca nie wyeliminuje cellulitu. Zbyt szybkie tempo napinania się skóry na brzuchu staje się przyczyną rozstępów. Zaparcia są skutkiem działania hormonów ciążowych, które poszerzają jelita i spowalniają ich

  http://www.badaniawciazy.info.pl


 • Choroby sezonowe

  Na każde pytanie odnośnie bycia zdrowym można powiedzieć w kategoriach zdrowego stylu życia. Jeśli nie dba się o swoją naturalna odporność, nie wzmacnia się jej, nie robi się niczego, aby człowiek był zdecydowanie bardziej zdrowy, wówczas ciężko jest dostosować kwestię bycia naprawdę zdrowym. Poprzez właściwą dietę, stosownie wykonywane ćwiczenia,

  http://poradnik-medyczny.t3t.pl[1] [2] [3] >>

ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark