pływanie - Sport dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Sport \ pływanie

 • basen jaworzno

  Zostań mistrzem na naszym basenie a na pewno wielu pływaków będzie chciało Ci dorównać! Sprawdź poziom swoich umiejętności na tle innych. Środowisko wodne pozwala na wykonywanie ruchów w większym zakresie, sprzyja rozluźnieniu mięśni, odciąża układ kostny. Pływanie angażuje niemal wszystkie dynamiczne zespoły organizmu.

  http://www.aqua.bro.pl


 • Szkoła Pływania Nauka Pływania Katowice Tychy

  Szkoła pływania ukierunkowana jest na zajęciach polegających na oswajaniu z wodą, intensywnej nauce pływania oraz doskonalenia pływania dzieci, młodzieży i dorosłych. Pływanie już od wczesnych lat zapewnia najlepszą profilaktykę w skrzywieniach kręgosłupa, znakomicie wzmacnia wszystkie mięśnie organizmu oraz odporność. Podczas zajęć z dziećmi na b

  http://mat-rom.pl


 • Nauka pływania dla niemowląt Gliwice

  Firma PRO-SPORT to profesjonalna szkoła pływania. Z naszą pomocą podszkolisz swoje umiejętności a także oswoisz się z żywiołem jakim jest woda. Oferujemy naukę pływania zarówno dla dzieci i niemowląt jak i dla osób dorosłych. Zapewniamy opiekę doświadczonych instruktorów oraz miła i przyjazną atmosferę.

  http://pro-sport-plywanie.pl


 • Nauka pływania Warszawa

  Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie osoby nie potrafiące pływać do naszej pływalni. Oferujemy naukę dla maluchów, dorosłych ludzi i osób z ograniczoną sprawnością. Zapewniamy komfort, wygodę i przestrzeń. Robimy grupy czteroosobowe, jak również oferujemy indywidualną naukę. Elastyczny grafik, przystępne ceny, uczymy przez zabawę.

  http://paar.edu.pl


http://okna-drzwi.info.pl/     http://zumm.pl/meble-z-metalu     http://domy-z-bali.org/     http://www.przedszkole-pinokio.pl/     http://zumm.pl/wiszacy-fotel-ogrodowy-z-aluminium-malaga-stonewood
ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark