Imprezy plenerowe - Rozrywka, hobby dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Rozrywka, hobby \ Imprezy plenerowe

 • Imprezy

  Atrakcje na imprezy, imprezy plenerowe, imprezy integracyjne, kasyno, imprezy filmowe, atrakcje

  http://www.imprezy-atrakcje.pl


 • Patrol Adventure - Organizacja imprez

  Firma zajmuje się kompleksową organizacją imprez dla firm i grup zorganizowanych. W ofercie m.in.: - gry scenariuszowe - sporty wodne - konstrukcje linowe - off-road - paintball - strzelectwo sportowe. Szersza oferta na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  http://www.patroladventure.pl


 • Atrakcje dla dzieci w Polsce.Ciekawe miejsca.

  Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci.Forum opisujące ciekawe i atrakcyjne miejsca gdzie warto wybrać się z naszymi dziećmi.Forum o atrakcjach dla dzieci w Polsce idealne dla rodziców którzy zastanawiają się gdzie wybrać się z dziećmi.

  http://www.atrakcjedladzieci.pl


 • Nagłośnienie

  Silver Sound to profesjonalne nagłośnienie koncetów festynów imprez i innych wydarzeń. Mamy zaszczyt zaoferować Państwu pełny zestaw usług nagłośnienia, oświetlenia i sceny oraz zapewniamy kompleksową oprawą techniczną i artystyczną wszelkiego typu imprez masowych. Z nami napewno się uda

  http://www.silversound.pl


 • Organizacja imprez integracyjnych, imprezy integracyjne dla firm - www.autopodroznicy.pl

  Imprezy dla firm, imprezy integracyjne, organizacja niecodziennych wydarzeń firmowych, wyjazdów zgranicznych dla klientów kluczowych i zabaw team buildingowych. Profesjonalna organizacja imprez integracyjnych, słuchanie potrzeb Klienta, elastyczność, świeże i zaskakujące pomysły, to nasze atuty.

  http://www.autopodroznicy.pl


 • Dmuchańce

  Organizacja dni miast, imprez masowych, festynów, pikników. Firma Magjapol ma w ofercie urządzenia do rekreacji i współzawodnictwa: dmuchańce, euro bungee, strzelnice, boks, byki rodeo, baseny, sumo, zamki do skakania, automaty siłowe, symulatory, zamki dmuchane. Istnieje możliwość użyczenia pojedynczych urządzeń a także pełnych zestawów.

  http://magjapol.pl


 • Latawce

  Buggykiting to sport polegający na żeglowaniu po lądzie przy pomocy wózka „buggy” i latawców pełniących rolę żagla. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce zajmującą się profesjonalną organizacją wyjazdów i licencjonowanych kursów buggykitingu dla grup zorganizowanych jak i osób prywatnych, szkolenia organizujemy na duńskiej wyspie ROMO.

  http://www.buggykiting.pl


 • Imprezy integracyjne Katowice - Ja Yhymm

  Imprezy integracyjne tylko z nami. Nasza siedziba mieści się w Katowicach, organizujemy imprezy firmowe jak i prywatne. W szerokiej ofercie proponujemy sporty i zabawy wodne takie jak spływy kajakowe, narty wodne, skoki z motorówek czy rafting.

  http://www.ja-yhymm.pl


 • PIROTECHNIKA

  Sklep PIROTECHNIKA oferuje specjalistyczne doradztwo w doborze materiałów pirotechnicznych oraz szeroki wybór produktów. Profesjonalne podejście i mnóstwo dobrej,bezpiecznej zabawy. Jeżeli chcesz by twoje przyjęcie było wyjątkowe i niezapomniane - upiększ je pokazem sztucznych ogni! W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę, która na pewno Cię

  http://www.fajerwerki-petardy.eu


 • pokaz żonglerski

  Wszelkiego rodzaju zdarzenia kulturalne i masowe. Gwarantujemy wysoki poziom usług. Dostosowujemy się do indywidualnych zaleceń klientów. Zapraszamy do współpracy.

  http://www.passfactory.art.pl[1] [2] [3] >>


Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1
ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark