Dowcipy, humor - Rozrywka, hobby dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Rozrywka, hobby \ Dowcipy, humor

 • eDowcipy.pl - najlepsze kawaly i dowcipy

  Najsmieszniejsze dowcipy i kawaly w internecie. Najlepszy humor!

  http://www.edowcipy.pl


 • Dowcipy.org

  Kawały oraz wszelkie zabawne i humorystyczne rzeczy.

  http://www.dowcipy.org


 • Dowcipy, kawały. Zabłyśnij i rozśmiesz towarzystwo.

  Strona oferuje duża dawkę humoru w postaci dowcipów, żartów, błyskotliwych anegdot oraz prześmiewczych zdjęć i opowiadań. Wszystko starannie dobrane i pogrupowane w odpowiednie kategorię. Zaprasza serdecznie do jaskini śmiechu.

  http://dowcipy-zarty.ovh.org


 • Najlepsze dowcipy

  Najlepsze kawały, najlepsze dowcipy i najlepsze najśmieszniejsze żarty w necie. Najlepsza rozrywka i gwarantowana poprawa humoru, nasze kawały rozbawią Cię do łez.

  http://www.kawal.za.pl


 • humor dowcipy

  Humor dowcipy, śmieszne teksty,kawały o bacy.Humor i dowcipy o babie, kawały o blondynkach o ruskich o żydach ,śmieszne filmy.Kabarety Ani mru mru,Dudek.Kreskówka La linea włoskiego rysownika Osvaldo Cavandoli, skecz Awas z udziałem Piotra Fronczewskiego i Wojciecha Pszoniaka.W blogu również śmieszne filmy z Youtube.

  http://humor-dowcipy.blogspot.com


 • śmieszne dowcipy

  Jak wiemy, chyba każdy z nas lubi się śmieć. Jeśli Ty też, wejdź na naszą stronę gdzie znajdziesz dowcipy i kawały, dzięki nam nigdy nie przestaniesz się uśmiechać. Szczególnie polecamy stare dobre kawały o Jasiu i blondynkach. Znajdziesz u nas także dowcipy typu niesmiertelny Chuck Norris. A już niedługo kabarety i śmieszne filmy.

  http://www.twojhumor.pl


 • Kawały

  Strona zawiera śmieszne wszystko co jest, czyli kawały wybrane dla Ciebie, ogólnie mówiąc to co poprawi twoj humor. Oderwij się od pracy i zajrzyj do nas, przczytaj nasze dowcipy a od razu bedziesz miał lepsze samopoczucie. Dodatkowo polecamy także kabarety, które rozbawią Ciebie do łez.

  http://www.arty.fresh.prohost.pl/2008/02/08/wesole-i-smieszne


 • Dowcipy i kawały

  Jesli chcesz poprawić sobie humor, zacznij czytać nasze dowcipy - wybraliśmy dla Ciebie najśmieszniejsze kawały, co więcej, samemu możesz dodawać nowe, tak aby i inni internauci mogli się pośmiać. Zobacz także najnowsze skecze, które wykonują nasze polskie kabarety. Niech humor będzie z Toba

  http://www.blog.nexusmedia.nazwa.pl/2008/02/08/smieszna-sytuacja-czy-dowcipy-i-humor-na-wesolo


 • Kawały i dowcipy

  Jak wiemy, chyba każdy z nas lubi się śmieć. Jeśli Ty też, wejdź na naszą stronę gdzie znajdziesz dowcipy i kawały, dzięki nam nigdy nie przestaniesz się uśmiechać. Szczególnie polecamy stare dobre kawały o Jasiu i blondynkach. Znajdziesz u nas także dowcipy typu niesmiertelny Chuck Norris. A już niedługo kabarety i śmieszne filmy

  http://www.dowcipy.nx1.pl


 • Humor i dowcipy

  Każdy lubi miec dobry humor i ciągle sie śmiać. Dlatego przygotowaliśmy ten serwis zawierający śmieszne kawały a także dowcipy z najwyższej półki.Sprawdź nasz serwis i kawały, które przygotowaliśmy,u nas znajdziesz gwarancje dobrej rozrywki a zabawa także nie będzie Ci obca.

  http://www.bloguj.fresh.prohost.pl/2008/01/30/czytaj-smieszne-dowcipy-i-kawaly[1] [2] [3] [4] >>


Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1

Warning: htmlspecialchars(): charset `ISO-8859-2' not supported, assuming utf-8 in /26db06a423abb0793f93c5f44bc4f424.php on line 1
ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark