Szkolenia - Firmy wg branż dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Firmy wg branż \ Szkolenia

 • Archibald - szkoły językowe - nauka angielskiego

  Szkoła Języka Angielskiego w Warszawie. Małe grupy 4-6 lub 7-9 osób. Kursy General English, konwersacyjne, gramatyczne, biznesowe, FCE, CEA, CPE, BEC, matura oraz specjalistyczne szkolenia dla firm. Zajęcia dodatkowe, podręczniki, e-cafe- gratis. Gwarancja zdania matury i FCE. Certyfikaty: PASE, EAQUALS, Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości.

  http://archibald.pl


 • ccku - szkolenia, konferencje, doradztwo, consulting, kursy. .

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie szkoleń,konferencji,doradztwa dla instytucji państwowych oraz firm farmaceutycznych.Specjalizujemy się w organizacji szkoleń m.in. z tematyki samorządowej,dla publicznych służb zatrudnienia,zamówień publicznych,prawa pracy.

  http://www.ccku.pl


 • KSK Grupa Edukacyjna

  Oferujemy profilowane kursy językowe: angielski biznesowy, medyczny, techniczny, prawniczy. Szkolimy również w obszarze związanym z komunikacją społeczną. Świadczymy usługi translatorskie.

  http://ksk.edu.pl


 • WSEiZ - ochrona środowiska, architektura wnętrz

  Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest Uczelnią o wieloletniej tradycji. Powołana została decyzją Ministra Edukacji Narodowej w lipcu 1995 roku i zarejestrowana pod numerem 62. Początkowo prowadziła studia inżynierskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz zarządzanie i marketing.

  http://www.wseiz.pl


 • Młodzieżowa Rada Miasta

  Akademia Activitatis zajmuje się wsparciem i szkoleniem dla młodzieżowych rad miasta, gminy i powiatu. Pomaga przygotować statut MRM, przeprowadzić wybory do młodzieżowej rady, proponuje szkolenia z zakresu samorządu lokalnego, planowania pracy młodzieżowych samorządów oraz aktywizacji młodzieży. Wspiera również opiekuna młodzieżowej rady.

  http://www.activitatis.pl


 • Strona GĹ�Ăłwna | Bartolini Air - Wynajem SamolotĂłw, Szkolenia Lotnicze, Ĺ�ĂłdĹş .

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air jest pierwszą prywatną szkołą pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, nasze szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii Europejskiej. Z myślą o bezpieczeństwie kursantów, ale również ze względu na zachowanie najwyż

  http://www.bartolini-air.com


 • Szkoła językowa Kraków

  Strona szkoły językowej w Krakowie zawiera pełną ofertę szkoleń językowych dla różnych grup wiekowych. Na stronie znajduje się również cennik za kursy z podziałem na grupy wiekowe. Ponadto strona zawiera informacje o usługach w zakresie tłumaczeń. Ponadto na stronie są informacje o zatrudnionej u nas kadrze oraz dane teleadresowe wraz z mapką.

  http://www.universe.edu.pl


 • Systemy zarządzania jakością

  Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi szkoleniowe i konsultingowe, obejmujące wdrożenie, utrzymywanie i doskonalenie systemów kontroli jakości oraz różnorodnych systemów zarządzania. Oferta firmy to szkolenia, audyt oraz konsulting.

  http://www.halickisystem.pl


 • Grupa Ratmed pierwsza pomoc

  Grupa Ratmed to kurs pierwszej pomocy, szkolenie pierwszej pomocy, pierwsza pomoc, zabezpieczenie medyczne imprez, imprezy integracyjne.

  http://www.gruparatmed.pl


 • Szkolenia pierwsza pomoc

  Szkoła ratownictwa ABC prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy na terenie całej Polski. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Nasza kadra to wyspecjalizowani ratownicy medyczni posiadający wieloletnie doświadczenie jak również posiadający wiele nagród. Zapraszamy na szkolenia.

  http://www.szkolaratownictwaabc.pl[1] [2] [3] [4] [5] >>

vi.sualize.us/profile/onemarket     kołobrzeg apartamenty     https://parasol-ogrodowy.pl/t/parasol-balkonowy-łamany     https://parasol-ogrodowy.pl/t/kwadratowy-parasol     boomdizzle.com/user/oknainternorm2
Historia Citroën

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark