Oprogramowanie dla firm - Firmy wg branż dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Firmy wg branż \ Oprogramowanie dla firm

 • Aplikacje mobilne

  Softical - oprogramowanie i technologie mobilne dla biznesu

  http://www.softical.pl


 • CRM i systemy sprzedaży

  Oprogramowanie CRM do zarządzania relacjami z klientami oraz systemy sprzedaży PC-Market. Zwiększamy sprawność handlową przedsiębiorstw.

  http://www.insoft.com.pl


 • Programy Fakturowe Gdańsk

  W ofercie między innymi Oprogramowanie dla firm. Naszych klientów obejmujemy profesjonalnym serwisem - serwis w całym regionie województwa pomorskiego. Oferujemy niskie ceny oraz fachową i miłą obsługę. Zapewniamy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Serdecznie zapraszamy.

  http://www.edikson.pl


 • Firmowe imprezy integracyjne

  Organizujemy eventy: oficjalne oraz integracyjne, kameralne oraz masowe, a także imprezy plenerowe oraz bankiety. Z nami zorganizujesz również niebanalne wyjazdy firmowe, szkolenia narciarskie oraz wycieczki do wielu miejsc na świecie. Naszym atutem jest profesjonalna kadra instruktorska oraz doskonali animatorzy. Organizujemy również oprawę takic

  http://avangardegroup.pl


 • Darmowy system CRM, belisama

  Stworzyliśmy prosty i funkcjonalny system CRM który możecie za darmo zainstalować i używać. Najlepszy system CRM i do tego darmowy.Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami, CRM to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. Nasz CRM jest całkowicie za darmo. Instalujcie już dzisiaj. System jes

  http://www.belisama4crm.com


 • Zarządzanie danymi medycznymi

  Zarządzanie danymi medycznymi to kierunek badań, cieszący się coraz bardziej natężoną popularnością pośród absolwentów szkół średnich. W czasie ostatnich kilku lat kolejne uczelnie, przykładowo w Warszawie oraz Rzeszowie, toczyły nabór na nowo powstały typ studiów. Studenci specjalności Zarządzanie danymi medycznymi są szykowani, by kiedyś wykonywa

  http://www.kamsoft.pl/prod/sikch/info.htm


 • CRM ERP

  CRM i ERP ma na zamiarze natychmiastowe polerowanie i implementację takich procedury funkcjonowania, które, podsycane nowoczesnymi wypowiedzeniami technologicznymi, rozcieńczają rozbieżność między przytomnymi i ewentualnymi postępowaniami organizacji w zakresie pozyskiwania i popierania zainteresowanych.

  http://www.silpol.pl


 • 4MProject.com - System Zarządzania Wiedzą

  Jeżeli zależy ci na wzroście efektywności w twojej firmie koniecznie powinieneś przetestować nasz system zarządzania wiedzą o niezwykle wysokiej skuteczności. Zazwyczaj współpracę zaczynamy od przeanalizowania poziomu wiedzy pracowników, następnie tworzymy program rozwojowy, materiały szkoleniowe i przechodzimy do wdrażania działań.

  http://www.4mproject.com


 • www.DaVinci-Studio.eu

  Jeżeli chcesz stworzyć oryginalny i super nowoczesny wizerunek firmy w sieci, zapraszamy cię do korzystania z oferty DaVinci-Studio. Wszystkim naszym klientom oferujemy sprawdzone rozwiązania, w tym szczególnie Software House i odpowiednio dopasowane aplikacje Facebook, które wspomagają wzrost popularności Twojej firmy.

  http://www.davinci-studio.eu


 • Oprogramowanie ERP, Magazyn WMS, Wielowalutowość,

  Proman Software to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Oferujemy oprogramowanie ERP, Business intelligence do kompleksowego zarządzania firmą.

  http://www.proman-software.com[1] [2] >>

zobacz     przewóz osób oświęcim     personal loans online     unitedfinances.com     kalkulator netto
ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark