Ochrona środowiska - Firmy wg branż dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Firmy wg branż \ Ochrona środowiska

 • Oczyszczalnie ścieków

  Oczyszczalnie ścieków to urządzenia, które neutralizują zanieczyszczenia w sposób naturalny lub mechaniczny. Prezentujemy najnowsze technologie oczyszczania ścieków, sposoby i przykłady ich montażu. Ponadto staramy się doradzić Państwu jaką oczyszczalnię wybrać i w jaki sposób uzyskać dofinansowanie do planowanej inwestycji. Oczyszczalnie ści

  http://www.oczyszczalnie.pr-media.pl


 • Zajęcia ekologiczne w przedszkolu

  Centrum Działań Ekologicznych KONAR zajmuje się prowadzeniem warsztatów ekologiczno-przyrodniczych, szkoleń w zakresie ochrony środowiska. Nasza usługa polega na przeprowadzeniu warsztatów szkoleniowych w zakresie propagowania wiedzy ekologicznej.

  http://www.zajecia-ekologiczne.waw.pl


 • Usługi ogrodnicze Warszawa

  Usługi ogrodnicze oferowane przez Naszą firmę zapewniają kompleksową obsługę klienta: (projekt i wycena, zakup roślin i materiałów, zapewnienie transportu, realizacja, pielęgnacja). Zapewniamy obsługę ogrodów przydomowych oraz konserwację zieleni firmowej i osiedlowej, obsługujemy biurowce. Gwarantujemy solidność i terminowość.

  http://www.uslugi-ogrodnicze.eu


 • Geologia i ochrona środowiska

  EnviCare jest firmą projektowo-wykonawczą, której przedmiotem działalności jest geologia, hydrogeologia, geotechnika i ochrona środowiska. Siedzibą firmy jest Sobótka, a właścicielem dyplomowany geolog Teodor Lubieniecki. Firma została założona w 2003 roku i działa na terenie Dolnego Śląska, w szczególności w Masywie Śnieżnika.

  http://www.envicare.pl


 • Worki filtracyjne

  Ochrona środowiska ma coraz większe znaczenie we współczesnym świecie. Czyste powietrze w trakcie procesu produkcji w fabrykach zapewniają worki filtracyjne.Jednym spośród głównych ich producentów w Polsce jest Gwarant-Eko S.C. - firma o 13 letniej historii. Poza workami filtracyjnymi w ofercie znajdują się dodatkowo: rękawy i tkaniny filtracyjne.

  http://www.gwaranteko.pl


 • ekolia.pl - darmowe porady z ochrony środowiska

  ekolia.pl publikuje artykuły w zakresie: prowadzenia ewidencji odpadów, wyliczania opłat środowiskowych, korzystania ze środowiska, decyzji administracyjnych dotyczących ochrony środowiska, raportów oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, karty informacyjnej, pozwolenia zintegrowanego, pozwolenia na wytwarzanie odpadów.

  http://ekolia.pl


 • ochrona środowiska - Ecer Technika

  Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach jest wymagana w przypadku wielu działań inwestycyjnych. Zarówno budowa nowego zakładu jak i rozbudowa już istniejącego może wymagać sporządzenia karty informacyjnej przedsięwzięcia lub raportu oddziaływania na środowisko. Firma Ecer Technika oferuje profesjonalne i rzetelne opracowanie ww. dokumentów.

  http://ecer.pl


szkolenie IOD Warszawa     $500 online loan     czy dziś niedziela handlowa     legal payday loans online     kalkulator wynagrodzeń
ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark