Doradztwo - Firmy wg branż dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Firmy wg branż \ Doradztwo

 • ccku - szkolenia, konferencje, doradztwo, consulting, kursy. .

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie szkoleń,konferencji,doradztwa dla instytucji państwowych oraz firm farmaceutycznych.Specjalizujemy się w organizacji szkoleń m.in. z tematyki samorządowej,dla publicznych służb zatrudnienia,zamówień publicznych,prawa pracy.

  http://www.ccku.pl


 • Coaching Warszawa

  Coachingowe Centrum Rozwoju- Coaching skutecznie pomaga w byciu jeszcze lepszym, zarówno na polu zawodowym jak i osobistym.Zajmujemy się takimi dziedzinami jak life coaching, business coaching czy menedżerski.

  http://coaching-ccr.pl


 • ILS NIERUCHOMOŚCI - nieruchomości SZCZECIN, POLSKA, BUŁGARIA i nie tylko...

  ILS Nieruchomości - atrakcyjne ceny, profesjonalna i kompleksowa obsługa, tysiące bezkonkurencyjnych ofert z całej Polski, słonecznej Bułgarii i nie tylko... ZAPRASZAMY - w ofercie: apartamenty, mieszkania, działki, domy, lokale, obiekty i wiele innych. ILS Nieruchomości to bezpieczeństwo spełnianych marzeń, zaś Bułgaria lepsza niż giełda.

  http://www.ilspoland.pl


 • Informacje rolnicze, doradztwo i szkolenia - Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie

  Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie doradza rolnikom i mieszkańcom wsi województwa opolskiego. Kadra specjalistów w terenowych zespołach doradztwa rolniczego prowadzi prace doświadczalne i wdrożeniowe z zakresu agrotechniki, zootechniki, ekonomiki i mechanizacji produkcji rolnej.

  http://www.oodr.pl


 • Kancelaria prawnicza

  Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę abonamentowej obsługi prawnej, oraz pomoc w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Dzięki zatrudnianiu najlepszych prawników różnych specjalności jesteśmy w stanie pomóc każdemu, we wszelkich sprawach, oferując na

  http://www.omega-kancelaria.pl


 • Doradztwo Personalne

  Oferujemy Państwu szeroko rozumiane doradztwo personalne. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stałe, jak i w rekrutacji personelu tymczasowego. Znalezienie odpowiedniego pracownika nie należy do zadań najłatwiejszych. Dlatego warto te zadanie powierzyć specjalistom, którzy w tej dziedzinie mają bogate doświadczenie. Celem naszej firmy jest jak naj

  http://www.recruitmentsolutions.pl


 • Systemy zarządzania jakością

  Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi szkoleniowe i konsultingowe, obejmujące wdrożenie, utrzymywanie i doskonalenie systemów kontroli jakości oraz różnorodnych systemów zarządzania. Oferta firmy to szkolenia, audyt oraz konsulting.

  http://www.halickisystem.pl


 • Opti-Buy Oszczędności w zasięgu ręki.

  Firma Opti-Buy specjalizuje się w outsourcingu procesów zakupowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak aukcje elektroniczne, zapewniamy rekukcję kosztów funkcjonowania firm.

  http://www.opti-buy.pl


 • prywatny detektyw

  www.agencje-detektywistyczne.com.pl - to serwis informacyjny na temat agencji detektywistycznych , biur detektywistycznych i prywatnych detektywów . Na stronach naszego serwisu znajdziecie Państwo opisy usług świadczonych przez prywatnych detektywów i porady czym się kierować korzystając z usług agencji detektywistycznych.

  http://www.agencje-detektywistyczne.com.pl


 • doradztwo

  InConsulting jako firmę doradczą, tworzą konsultanci o doświadczeniu przekraczającym dwanaście lat. Główną specjalizacją tego przedsiębiorstwa jest m.in. budowanie i udoskonalanie systemów kompetencyjnych, tworzenie konkurencyjnych systemów wynagrodzeń, projektowanie ścieżek karier oraz Executive Coaching. W realizowanych projektach wykorzystuje si

  http://inconsulting.pl[1] [2] [3] [4] [5] [6] >>

szkolenie IOD Warszawa     biedronka zakupy online     dostawa zakupów do domu kraków     best online payday loans     kalkulator wynagrodzeń
Historia Citroën

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark