Instalacje - Budownictwo, nieruchomości dodaj stronę |  regulamin |  kontakt

KATALOG POLSKICH STRON
                   SKOROWIDZ.COM

Wyszukaj w katalogu:
 
 
Kategorie katalogu:

: Biznes, marketing

: Budownictwo, nieruchomości

: Dom i ogród

: Firmy wg branż

: Gry i zabawy

: Internet

: Katalogi stron

: Komputery

: Kultura i sztuka

: Media

: Motoryzacja

: Nauka, edukacja

: Odzież, biżuteria

: Regionalne

: Rozmaitości

: Rozrywka, hobby

: Społeczeństwo

: Sport

: Telekomunikacja, RTV

: Usługi

: Wypoczynek

: Zakupy on-line

: Zdrowie i uroda

: Zwierzęta, rośliny

strona główna \ Budownictwo, nieruchomości \ Instalacje

 • Instalacja bojlera

  Taurus to marka słynąca w branży centralne ogrzewanie przede wszystkim z jakości. Przy okazji bojlery Taurus mają również bardzo atrakcyjne ceny. Bojlery pionowe Taurus są wykonane bardzo starannie i dobrze ocieplone pianka poliuretanową. generalnie bojler to interesujące urządzenia.

  http://bojlery.freens.pl


 • Armatura wod-kan Poznań

  Sklep Mikas Instalacje oferuje bogatą ofertę ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej. Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń grzewczych, grzejników, kuchenek, materiałów hydraulicznych i instalacyjnych. Sklep oferuje także systemy kominowe i wentylacyjne oraz kominki i narzędzia instalacyjne.

  http://www.mikas.com.pl


 • www.srodowiskowe.pl â�� kolektory sĹ�oneczne, pompy ciepĹ�a, instalacje OZE, doradztwo Ĺ�rodowiskowe, instalacje solarne, raporty z oceny oddziaĹ

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj.: 1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne); 2) Pompy ciepła; 3) Turbiny wiatrowe; 4) Fotoogniwa woltaiczne (PV, baterie słoneczne).

  http://www.srodowiskowe.pl


 • klimatyzacja, klimatyzatory, klimatyzacje, klimatyzator, klima-inst

  Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

  http://www.klimatyzacja-klimatyzatory.slask.pl


 • pomiary elektryczne, usługi elektryczne, instalacje elektryczne, prąd

  Wykonujemy standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarow

  http://www.pomiary-elektryczne.slask.pl


 • Beretta Junior

  Kotły gazowe czy piece węglowe. Częste pytanie i spory dylemat. Nasza strona odpowiada na część pytań jakie nasuwają się każdemu podczas próby odpowiedzi na początkowe pytanie. Kocioł gazowy jest ekonomiczny, łatwy w obsłudze, prosty w montażu. Tylko, że gaz jest paliwem drogim. Stąd właśnie słynny dylemat - koszty czy wygoda.

  http://na-gaz.kominki-wodne.info


 • filtry odwróconej osmozy

  Systemy odwróconej osmozy to skuteczny i wypróbowany sposób na uzdatnianie wody efektywność działania sytemu zależy jedynie od jakości zasilającej wody. Systemy odwróconej osmozy nie posiadają ograniczeń w ilości uzyskiwanej wody istnieje możliwość zwiększenia wydajności poprzez dołączenie dodatkowych elementów membranowych. Filtry odwróconej osmoz

  http://odwroconaosmoza.com


 • filtry wody

  Zachodzące w ziemi procesy przekształceń materii organicznej polegające na częściowym rozkładzie szczątków roślinnych i wtórnej syntezie nadają glebie i wodą gruntowym ciemne zabarwienie. Proponujemy uzdatnianie wody i usuwanie powstałych zanieczyszczeń stosując filtr wody na selektywnych sorbentach jonowymiennych.

  http://filtry.edu.pl


 • VDBB - przewiert horyzontalne, przeciski sterowane, itd.

  VDBB (Van den Berg Boringen) jest jedną z nielicznych firm w Polsce, wyspecjalizowanych w wykonywaniu robót przy użyciu technologi bezwykopowych. Przewierty sterowane, przewierty horyzontalne i przeciski sterowany znajdują się w ofercie firmy VDBB.

  http://www.vdbb.pl


 • Zestawy solarne

  Kolektory płaskie a może ich alternatywa czyli kolektory słoneczne próżniowe. Otrzymujemy bardzo wiele takich zapytań dlatego też postanowiliśmy stworzyć małą stronkę informacyjna na ten temat. Przy okazji postaramy się przybliżyć temat kolektorów słonecznych czyli solarów w pełnym zakresie.

  http://hewalexy.instaleo.pl<< [1] [2] [3] [4] [5] >>

ksiazka

(c) skorowidz.com 2006-2018   |   Engine by prion.pl   |   Design by SmallPark